Čas naučiť sa šiť

Niečo čo si ušiješ vlastnými rukami a dokonca to aj nosíš, ti dáva neopísateľný pocit. Zmysel pre úspech je pre naše sebavedomie neoceniteľný.

On-line kurz šitia zostavený pre úplných začiatočníkov, preplnený informáciami

Za týmto kurzom nemusíš chodiť ty, tento kurz príde za tebou

Naučiť sa šiť len tak pre svoje potešenie, môže byť pre mnohých ľudí odstrašujúca a ťažká úloha. Ale naozaj je to tak?

Ukazuje sa, že to s učením nemusí byť až také strašné. Základom úspechu je správne zvolený postup, ktorý ťa postupnými krokmi dostane až k cieľu.  Hlavne keď sú to kroky overené praxou. Tie nám zvyšujú šance na úspech.

Najefektívnejším spôsobom ako niekoho niečo naučiť je ukázať mu cestu a previesť ho ňou. Podľa toho, čo sme vypozorovali na našich fyzických kurzoch, on-line spôsob učenia začiatočníkov má obrovské výhody.

Výhody on-line kurzu

Čo sa naučíš?

 • Prevediem ťa jednoduchými postupmi, ktoré ti skrátia čas učenia.
 • Ukážem ti tajné triky a tipy, ktoré mi uľahčujú šitie.
 • Získaš cenné skúsenosti a zručnosti, ktoré využiješ pri samostatnom šití doma.

Lekcie, ktoré ťa dostanú z bodu A do bodu B

1. Zoznámenie

Zoznám sa s prostredím a zo spôsobom, ako tento kurz používať. Zároveň spoznáš svoj šijací stroj a naučíš sa ho skrotiť, aby ťa poslúchal.

2. Ako si ušiť poťah na vankúš

Potrebuješ získať prax a zručnosť pri šití rovno a chápať jednotlivé kroky. Preto si ušijeme niečo jednoduché. Bude to poťah na vankúš a zažiješ prvý pocit úspechu.

3. Uši si nákupnú tašku

Pozri si ukážku. Šiť rovno si treba poriadne nacvičiť. Uši si nákupnú tašku, ktorú budeš hrdo nosiť. Len sa nikomu nepriznaj, že je to tvoja práca, lebo všetci budú chcieť, aby si ju ušila aj im.

Prehrať video

4. Kozmetická taštička so zipsom

Taštička so zipsom. Tu získavaš zručnosť koordinovať viac úkonov v jednom. Tým sa naučíš dopredu rozmýšľať. Túto zručnosť využiješ neskôr pri šití oblečenia.

5. Hračka - sloník

Tu získaš zručnosť pri detailnom šití. Budeš vedieť regulovať rýchlosť šijacieho stroja. Získať zručnosť na šitie detailov a oblúčikov golierov rukávov vreciek a podobne. Pri šití oblúčikov sa totiž látka deformuje a je dôležité ju vedieť spracovať.

Čo ti tento kurz dá?

 • Zistíš, že šitie je skvelý spôsob, ako tráviť čas
 • Zistíš tiež, že si môžeš urobiť niečo pre seba, alebo do svojho bytu.
 • Precvičíš si základné zručnosti a stretneš sa s aha momentmi, ktoré ti uľahčia učenie.
 • Koncepcia kurzu ťa udrží na správnej ceste a nedovolí ti púšťať sa do zbytočne ťažkých projektov.
 • Ušiješ si niečo vlastnými rukami a zažiješ pocit úspechu. Zvýši sa ti sebavedomie.

    Toto je cesta k tvojmu prvému oblečeniu

    Záverečné zhrnutie:

    Zoznámenie

    ZDARMA

    Ako si ušiť vankúš

    24€

    Uši si nákupnú tašku

    24 €

    Kozmetická taštička so zipsom

    24 €

    Hračka - sloník

    14 €

    Hodnota kompletného kurzu

    86 €

    (2 279 Kč)

    Cena kurzu dnes

    75 €

    (1 990 Kč)

    Získať okamžitý prístup do on-line kurzu pre začiatočníkov ↓↓↓

    Často kladené otázky

    Žiadny lektor ťa šiť nenaučí. Je to na tebe. Všetko čo učíme na kurzoch v našej škole šitia, je spracované aj v on-line kurzoch. Ak sa náhodou „zasekneš“, stačí napísať do komentárov a pomoc bude na ceste.

    Keď to so šitím myslíš vážne, bez šijacieho stroja sa nezaobídeš. On-line kurz ti dá vyššiu hodnotu za menej peňazí. Ušetrené prostriedky potom môžeš využiť pri kúpe šijacieho stroja.

    Tip: Veľa ľudí má šijací stroj roky zatvorený v skrini. Možno aj niekto z tvojej rodiny.

    Výsledok sa dostaví ušitím prvej vecičky. A ver mi, je to super pocit aj keď je to len drobnosť. Každá táto drobnosť ťa bude posúvať dopredu. Prajem ti zažívať tieto pocity čo najčastejšie, pretože takto to bude väčšia zábava.

    A to je len začiatok

    Pozri sa čo sa môžeš naučiť, ak budeš mať chuť pokračovať, ako naše absolventky kurzov pre pokročilých. Aj oni začali od nuly a teraz si dokážu ušiť takéto kúsky.

    Pre tie z vás, ktoré už dlhšie uvažujete, že by ste chceli začať so šitím (ako tomu bolo i v mojom prípade), ale neviete ako na to, prípadne kde... Veľmi odporúčam kurzy šitia u pani Adrianky ( úžasný individuálny prístup, cenné rady, príjemná atmosféra v malej skupinke, odbornosť a profesionalita). Ja som absolvovala začiatočnícky kurz, počas ktorého sa postupne učia základy šitia na jednotlivých výrobkoch. Počas 4 stretnutí si vždy niečo pekné so sebou odnesieš. Skutočne hodnotný kurz
    Barbora Rafajdusová
    Kurz pre zaciatocnikov vrelo odporucam. Ja som si ho velmi uzila. Pani Adriana je ustretova, pristupuje ku kazdemu individualne. Z kurzu som si odniesla svoje prve kusky, z ktorych sa tesim.
    Eva Čulenová

    Silvia bola úplný začiatočník. Neskôr si už dokázala ušiť tieto kúsky. Dokonca si splnila sen a rozbehla svoje podnikanie. Vytvorila svet rodinných pižám. Jej produkty si môžeš pozrieť TU

    Patrícia bola tiež úplný začiatočník. Vedela čo chce a išla si za tým. A takúto spätnú väzbu chce učiteľ počuť čo najčastejšie. 🙂

    Čo ak som drevo, naučím sa šiť?

    Nie, ak si to budeš o sebe myslieť a túto myšlienku podporovať. Dobrá správa je, že toto si o sebe myslí väčšina začiatočníkov a zatiaľ sa vo všetkých prípadoch ukázalo, že to nie je pravda. Zahoď svoj strach a príď sa baviť.🙂

    Pre koho tento nie je?

    Nechcem ťa zavádzať tým, že sa naučíš šiť ako profesionál po absolvovaní tohoto kurzu. Ani cudzí jazyk sa nenaučiš ihneď. Tento kurz je len začiatok. Ten, kto po tomto kurze nemá záujem pokračovať a ďalej sa rozvíjať zbytočne stráca čas a peniaze.

    Chcem tým povedať, že tvoje rozhodnutie musí byť silné. Keď sa rozhodneš začať šiť, tak s tým neprestaň. Chcem ťa stretávať v obchodoch s látkami, kde si povieme čo práve šijeme.

    Vecičky, ktoré si na tomto kurze ušiješ.

    Inšpiruj sa