Zvýhodnený kurz pre verných 5 stretnutí

Náročnosť **

Tento kurz je pre absolventov jedného z našich kurzov.

Už asi vieš, že šitie miluješ☻

Chceš pokračovať bez obmedzení? 

Na tomto kurze si môžeš posúvať svoje hranice ktorýmkoľvek smerom. Pošli mi fotku tvojho vysnívaného kúsku a spolu ho krok po kroku privedieme do reality!

Ale pozor… Nie každý model, ktorý vyzerá jednoducho, je aj jednoduchý na ušitie. Zložitý projekt si môže „uhryznúť“ poriadny kus z tvojej motivácie. Preto postupuj pomalšie.

Podľa náročnosti si vyber ten správny kurz (5 stretnutí, alebo 10 stretnutí) Celý proces si môžeš zdokumentovať do vlastného foto-návodu, aby si už neskôr nemal/a problém pokračovať sam/a.

Prevediem ťa celým procesom  šitia a budeš zasvätená/ý do konštrukcie zostavenia oblečenia, ktoré bude presne podľa tvojich predstáv!

 • Dĺžka kurzu: 5 x 2,5 hodín (5 stretnutí)

 • denne od 10,00 – od 13,00 – od 17,00 hod.

 • Počet osôb: maximálne 3

 • Cena kompletného kurzu: 112 €/ osoba

Nakoľko sa v tomto období pre chorobu termíny často posúvajú, museli sme pristúpiť k pozastaveniu kurzov pre verných, aby sme umožnili každému jeho kurz dokončiť. Najbližšie voľné termíny budú až od 6.4.2020

Najbližšie voľné termíny

Nájdi si svoj štýl

Nepotrebuješ byť vernou kópiou posledných módnych trendov. Keď si niečo ušiješ, bude to jedinečné. Spoznávaj sa, zisti čo ti pristane a toho sa drž.

Šitie ti dáva slobodu.

 • Nemám na to postavu

  Môžeš si ušiť to, v čom sa budeš cítiť pohodlne a sebaisto a budeš žiariť.

 • Móda je drahá záležitosť

  Dokážeš si ušiť naozaj módne kúsky. A keď použiješ kvalitný materiál a dáš si záležať na vypracovaní, môže to vyzerať naozaj profesionálne. A za zlomok ceny.

 • V móde sa nevyznám

  Potrebuješ trochu prirodzenej zvedavosti a odvahy.

"Skutočným luxusom je jedinečný originálny kúsok, čo budeš mať iba ty"