Kurz šitia pre začiatočníkov

Chceš sa naučiť šiť, ale bojíš sa že to bude trvať roky? 

Už dlhšie po tom túžiš, ale vždy ťa niečo zastaví?

Aké by to bolo vedieť si raz niečo pekné ušiť a nebyť otrokom lacných značiek oblečenia, ktoré síce určujú trendy, ale často to nie je to, čo sa nám skutočne hodí. 

Aké by to bolo nemať v našom šatníku chaos, ktorý je príčinou, že ráno bezradne stojíme pred skriňou a nemáme si čo obliecť. A keď sa nám to podarí, oblečenie si popoťahujeme aby nadobudlo ten správny tvar a zakrylo naše krivky.

To sú dôvody prečo stále viac ľudí zisťuje, že je výhodnejšie investovať do oblečenia, ktoré si dokážeme vyrobiť vlastnými rukami podľa svojho štýlu a postavy.

Zvládni ťažké začiatky z ľahkosťou a netoč sa v bludnom kruhu metódy pokus - omyl

Ak sa ti v šití nedarí, určite to nie je kôli nedostatku tvojho talentu. Príčinou može byť veľké množstvo informácií, ku ktorým sa v dnešnej dobe veľmi jednoducho dostávame. Sú to knižky o šití, časopisy, videá typu ako na to a pod.

Ako je potom možné, že sa aj tak veľa začínajúcim nepodarí uspieť?

Veľké množstvo informácií nám paradoxne vôbec nepomáha. Začiatočník nedokáže vyhodnotiť čo je pre neho dôležité a čo bude až neskôr. 

Preto sme pripravili postup, ktorý ťa dostane z bodu A do bodu B, aby ťa pripravil na cestu do bodu C. Ukazuje sa, že táto zdanlivo zdĺhavá metóda je narýchlejšia a dokáže ťa posúvať v tvojom šití bez frustrácií a zbytočného prehltenia. Navyše je to zábava.

Predstavujem ti kurz, ktorý ťa dostane z bodu A do bodu B za 4 týždne

Ako uchopiť látku, akou rýchlosťou kedy šiť, ako šiť rovno, ako šiť oblúčky.

Možno si povieš, že sú to maličkosti.

Avšak tieto maličkosti by sa mali stať rutinou. Ako keď šoféruješ.

Keď si skúsený šofér, tak si väčšinu úkonov pri šoférovaní neuvedmuješ. Ide ti to automaticky.

Keď túto rutinu v šití získaš, potom bude jednoduché posunúť sa na ďalší level – a to, ako v šití rozmýšľať. To znamená, že keď robíš nejaký úkon, tak už myslíš na ten druhý. To sa dostaví iba vtedy, keď sa nemusíš zaoberať tými maličkosťami. Máš ich predsa v krvi nacvičené.

Tento kurz nie je o tom, aby ťa naučil šiť za týždeň. To je samozrejme nereálne. Základy však získaš velmi rýchlo a bez nudnej teórie. Keď budeš pokračovať,  budú ti veci dávať zmysel a budeš sa posúvať bez nepríjemných pocitov.

V každom prípade ti výrazne zjednoduší cestu.

Lekcie, ktoré ťa dostanú z bodu A do bodu B

1. Zoznámenie

Zoznám sa s prostredím a zo spôsobom, ako tento kurz používať. Zároveň spoznáš svoj šijací stroj a naučíš sa ho skrotiť, aby ťa poslúchal.

2. Ako si ušiť poťah na vankúš

Potrebuješ získať prax a zručnosť pri šití rovno a chápať jednotlivé kroky. Preto si ušijeme niečo jednoduché. Bude to poťah na vankúš a zažiješ prvý pocit úspechu.

3. Uši si nákupnú tašku

Pozri si ukážku. Šiť rovno si treba poriadne nacvičiť. Uši si nákupnú tašku, ktorú budeš hrdo nosiť. Len sa nikomu nepriznaj, že je to tvoja práca, lebo všetci budú chcieť, aby si ju ušila aj im.

Prehrať video

4. Kozmetická taštička so zipsom

Taštička so zipsom. Tu získavaš zručnosť koordinovať viac úkonov v jednom. Tým sa naučíš dopredu rozmýšľať. Túto zručnosť využiješ neskôr pri šití oblečenia.

5. Hračka - sloník

Tu získaš zručnosť pri detailnom šití. Budeš vedieť regulovať rýchlosť šijacieho stroja. Získať zručnosť na šitie detailov a oblúčikov golierov rukávov vreciek a podobne. Pri šití oblúčikov sa totiž látka deformuje a je dôležité ju vedieť spracovať.

Po skončení kurzu dostaneš všetky lekcie aj v on-line verzii a tak na nič nezabudneš 🙂

V tomto online kurze sú všetky 4 lekcie podrobne spracované tak, že si naučené a prípadne aj zabudnuté budeš vedieť osviežiť.

Ale najlepšie je na tom to, že si budeš vedieť podľa videí všetko ušiť aj doma. Tak získaš potrebnú rutinu.

Potom ti už nič nebude stáť v ceste ďalej sa v šití zdokonalovať.

Nemôžeš na kurz dochádzať, alebo ti nevyhovuje táto forma učenia?

Teraz sa môžeš učit šiť dokonca, aj keď ešte nemáš šijací stroj.

Spoznaj 3 úrovne, za pomoci ktorých dosiahneš rýchle výsledky

Dĺžka kurzu: 4 x 2,5 hodín (4 stretnutia)

Počet osôb: 2

Cena kurzu + on-line verzia ZDARMA: 109 € / osob

A to je len začiatok

Pozri sa čo sa môžeš naučiť, ak budeš mať chuť pokračovať, ako naše absolventky. Dokážu si už ušiť takéto kúsky.

Kontakt

Email: info@adcafashion.com

www.adcafashion.com

Tel: +421 907 734 446

Adresa: 

Záhradnícka 46 (2. poschodie)

821 08 Bratislava

Inšpiruj sa!